Wsparcie techniczne

Masz pytania dotyczące działania naszej strony? Napisz do nas!

Godziny kontaktu

Nasz zespół pracuje
Pon-Pt 8.00-16.00

Email kontaktowy

wsparcie@immobooking.pl
wspolpraca@immobooking.pl

Częste pytania

Poznaj często zadawane pytania i odpowiedzi.

Nasza strona umożliwia publikowanie ogłoszeń przez użytkowników oraz ich przeglądanie poprzez potencjalnych kupujących. Nasza strona jest darmowa, a opłaty są pobierane wyłącznie za dodatkowe opcje promocji ogłoszenia.

Dołącz do naszej społeczności.

Publikacja ogłoszenia na naszej stronie jest darmowa. Możesz również bez jakichkolwiek opłat przeglądać ogłoszenia dodane przez innych użytkowników. Nasza firma pobiera opłaty wyłącznie za dodatkową opcję promocji ogłoszenia, zgodnie z aktualnie panującym cennikiem.

Możesz skontaktować się z naszym zespołem poprzez dane umieszczone w zakładce kontakt.

Sprzedaż nieruchomości jest uzależniona od wielkości miasta, konkurencji, zainteresowania na rynku oraz ceny, jak również wielu innych parametrów. Jeżeli zależy Państwu na szybkich działaniach, ogłoszenie można dostosować do wybranego pakietu promocyjnego, co zwiększy zainteresowanie potencjalnych klientów lub osób wynajmujących. Nie można jednak jednoznacznie określić czasu od wystawienia ogłoszenia do podpisania umowy kupna-sprzedaży.

Konto na naszej stronie możesz usunąć poprzez kontakt z naszym administratorem pod adresem wsparcie@immobooking.pl, wspolpraca@immobooking.pl lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie w zakładce kontakt.

Formularz zgłoszeniowy

Jeżeli w Twojej ocenie ogłoszenie narusza nasz regulamin, wyślij formularz zgłoszeniowy do administratora ImmoBooking.pl