Polecaj ImmoBooking

Polecaj naszą markę innym i współpracuj z firmą ImmoBooking, zyskując wyjątkowe nagrody i punkty specjalne. Zobacz, jak działamy.

Zobacz szczegóły
Stwórz konto na naszej platformie

Załóż konto na naszej platformie, aby móc w pełni korzystać z naszych usług. Rejestracja jest szybka i łatwa, a dzięki niej uzyskasz dostęp do wyjątkowych ofert i funkcji oraz systemu rekomendacji.

Przejdź do zakładki "Polecaj ImmoBooking"

W zakładce "Polecaj ImmoBooking" znajdziesz informacje o benefitach, jakie możesz uzyskać, aktualnym stanie punktów oraz opcjach wyboru punktów. Dowiedz się, jak możesz skorzystać z naszych wyjątkowych ofert.

Udostępnij swój link innym

Otrzymasz unikalny link, który możesz udostępnić znajomym. Dzięki temu będą mogli się zarejestrować, a Ty zyskasz dodatkowe punkty i benefity za każdą rejestrację z Twojego linku lub wydaną złotówkę przez poleconą osobę.

Gotowe! Zyskujesz punkty i dodatkowe środki

Po zalogowaniu będziesz mieć opcję wymiany swoich punktów na nagrody i dodatkowe środki. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Otwarcie konta zajmie wyłącznie parę minut, gotowy by rozpocząć?

Zarejestruj się i rozpocznij

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp do naszego systemu i wielu innych funkcji. Ciesz się korzyściami płynącymi z pełnego dostępu do naszej platformy.

Przejdź do otwarcia konta