Cennik dla deweloperów

Poznaj nasz cennik skierowany dla deweloperów. Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem +48 571 035 351 lub e-mailowo info@immobooking.pl

299zł/miesiecznie

Przeprowadznie kampanii marketingowej

Wybierz pakiet

1249zł/netto

Przeprowadzenie kampanii Meta Ads

Jak to działa?

Zobacz, krótkię wideo i poznaj najważniejsze informacje z jakiego powodu warto skorzystać z pakietu Social ImmmoBooking.

Responsive image

Częste pytania?

Poznaj najczęście zadawane pytania do cennika firmowego przez naszych użytkowników.

Po złożeniu zamówienia, w panelu po zalogowaniu widnieje bieżący podgląd wszelkich szczegółów dotyczących ogłoszenia, czyli:
- ilość wyświetleń danego ogłoszenia
- ilość wyświetleń numeru telefonu

Liczba odbiorców jest liczona na podstawie poszczególnych wyświetleń na stronie ImmoBooking ogłoszenia, wyświetleń ogłoszeń w social mediach oraz innych kanałach z jakich korzysta ImmoBooking do zmaksymalizowania zasięgów Twojego ogłoszenia.

W zakładce cennik możesz spersonalizować swoje zamówienie, zgodnie z oczekiwaniami. W kolejnym kroku wypełnij dane kontaktowe, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów zamieszczenia ogłoszeń, importu z Twojego systemu oraz inne dane techniczne, abyś Ty miał jak najmniej pracy. W naszej firmie, na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję klientów, dlatego jeżeli będziesz miał jakiekolwiek uwagi możesz liczyć na pełną elastyczność.

Żaden portal ogłoszeniowy na rynku, nie może zagwarantować sprzedaży ogłoszenia z nieruchomością, ponieważ jest to uzależnione od oferowanej ceny, wielkości rynku, konkurencyjności oferty. Natomiast nasza strona oferuje najwyższe przełożenie zainwestowanej kwoty za publikację do liczby odbiorców zainteresowanych nieruchomością, co jest potwierdzone przez wiele uznanych marek zajmujących się analizą na polskim rynku, takich jak np. TOPrankingi.com

Formy płatności zapewnia ING Bank Śląski:

Dzięki naszemu operatorowi możesz odroczyć termin płatności za promocję ogłoszeń do 60 dni!

Responsive image
Formularz kontaktowyWyślij wiadomość mailową info@immobooking.pl
shreyu