Utwórz za darmo nowe konto!

Wypełnij poniższy formularz na naszej stronie i docieraj do nowych klientów zainteresowanych ogłoszeniami sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Hasło powinno mieć co najmniej 8 znaków.

Dlaczego ImmoBooking?

Dlaczego tak wielu klientów wybiera ImmoBooking jako swój domyślny portal do sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Nowi klienci

Docieraj do nowych klientów poszukujących nieruchomości dokładnie takiej jaką oferujesz dzięki zasięgom social media i wybudowanej pozycji naszego portalu ImmoBooking.

Darmowa publikacja

Ogłoszenie na naszej stronie internetowej opublikujesz bez jakichkowiek opłat. Jeżeli zależy Ci na szybszej sprzedaży lub wynajmie, możesz dodać dodatkowe opcje promocji.

Korzystne formy promocji

Oferowaną nieruchomość możesz sprzedać lub wynająć szybciej dzięki różnym forma promocji ogłoszenia niedostępnych na innych portalach.

Wiele więcej!

ImmoBooking to prężnie rozwijająca się firma na rynku polskim z ponad 30 000 unikalnych ogłoszeń. Dołącz do naszej wyjątkowej społeczności.

100 Zaufanych partnerów

Wiemy jak trudno znależć odpowiedniego partnera na rynku nieruchomości.

Z ImmoBooking.pl możesz liczyć na najwyższy poziom współpracy, sprawdź co pisały o nas największe media w polsce klikając w poniżesze logo.

Utwórz nowe konto już dziś!

Wypełnij formularz u góry strony, utwórz nowe konto i pozyskaj setki nowych klientów na zakup lub sprzedaż swoich nieruchomości.

Utwórz nowe konto