O nas

Przeczytaj najważniejsze informacje o ImmoBooking

ImmoBooking - nieruchomości na sprzedaż i wynajem

Zajmujemy się prezentacją nieruchomości. ImmoBooking wyróżnia się wśród innych serwisów nieruchomości łatwością obsługi i wysokimi standardami przejrzystości.
                                                                                                    


Kim jesteśmy?

ImmoBooking to odpowiedzialny i solidny portal z nieruchomościami. Pomagamy łączyć sprzedawców i nabywców nieruchomości na wiele sposobów. Naszym zadaniem jest niezawodne ułatwianie wszystkim, którzy chcą kupić, sprzedać, wynająć dom lub mieszkanie i inne nieruchomości - znalezienia oferty i kontaktu z oferentem.

Na rynku nieruchomości działamy z pasją i świadomością tego, że sprzedaż lub nabycie nieruchomości stanowią często życiowe decyzje. Jesteśmy bardzo otwarci także na partnerów korporacyjnych. Staramy się upraszczać sprawy i być częścią rozwiązania, w tym wypadku doskonałego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

 

Co oferujemy?

ImmoBooking to jedno z pierwszych miejsc odwiedzanych przy okazji obrotu nieruchomościami dla osób prywatnych i firm. Oferujemy także wynajem. Ale najważniejszą sprawą - to nas wyróżnia - jest zupełne uproszczenie procesu kupowania i sprzedawania oraz wynajmu nieruchomości.

Oferta obejmuje więc nowoczesną prezentację nieruchomości wraz z przyjazną i profesjonalną obsługą.

 

Jak działamy?

Naszą dewizą jest prostota działania, która maksymalizuje efekty. Z jednej strony w wysokim stopniu ułatwiamy sprzedaż nieruchomości, z drugiej strony dotyczy to wynajmu nieruchomości.

Kontaktujemy ze sobą strony kontraktu i gwarantujemy współdziałanie w oparciu o normy i zasady, dla wspólnej korzyści. Wystarczy założyć bezpłatne konto w ImmoBooking, aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą bezpośrednio.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ jesteśmy doświadczonymi specjalistami od rynku nieruchomości i wierzymy w jasne zasady gry. Dzielimy się wiedzą, podpowiadamy ekspercko, jednocześnie pozostając wyczuleni na potrzeby klientów. O zaufaniu do ImmoBooking najlepiej świadczą nasi klienci, którzy już zdążyli sprzedać lub nabyć dom w łatwy sposób. Stwarzamy warunki najbardziej uczciwe z możliwych, szanujemy normy i dobre praktyki świata nieruchomości.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj sięWsparcie zespołu