Zobacz jak działa pakiet Social Media ImmoBooking?

Poznaj najważniejsze informacje o tym jak działa nasz flagowy pakiet.

Zobacz w jaki sposób możesz monitorować efekty sprzedaży, jak wygląda dodawanie ogłoszeń, publikacja, odnawiaie oraz dowiedz się dlaczego jest tak skuteczny.

Forest Illustration
northwestern logo

1. Wykup pakiet

Zakup pakiet promocyjny Social Media ImmoBooking oraz określ czy ogłoszenia dodasz ręcznie lub życzysz sobie, aby zostały importowane automatycznie (w celu importu skontaktuj się z nami).

northwestern logo

2. Optymalizacja promocji

Nasz system zintegrowany ze sztuczną inteligencją oprarą o API Open AI, firmy tworzącej Chat GPT dokona optymalizacji i wybierze najskuiteczniejszą formę promocji w social media.

northwestern logo

3. Finalizacja procesu

Promocja wyświetli się na dedykowanych grupach, pod odpowiednimi tagami oraz w kampaniach płatnych, a klienci skontaktują się za pomocą określonych przez Ciebie form kontaktu.

O ile promocja z ImmoBooking jest skuteczniejsza?

61%

Nawet do 61% więcej potencjalnych klientów

Skuteczność naszej kampnii jest określana nawet do 61% większą
niż przy takich samych kwotach wydanych na promocję u konkurencji.

Wygodne i szybkie dodawanie ogłoszeń

Przeczytaj, jak wygląda system dodawania pojedynczych i masowych ogłoszeń.

W celu wykupienia pakietu promocyjnego Social Media ImmoBooking w pierwszej kolejności musisz dodać ogłoszenia. Możesz zrobić to w formie ręcznej publikacji lub automatycznego importu z CRM lub innej strony.

Dashboard Preview

Optymalizacja kampanii przez AI

Jak działa optymalizacja kampanii przez sztuczną inteligencję?

Nasz system automatycznie dobiera formy promocji Twojego ogłoszenia w zależności od wybranej konfiguracji poprzez wykorzystanie najlepszych i najnowocześniejszych narzędzi z obszaru sztucznej inteligencji na świecie dostarczanych przez Open AI.

Front pages overview

Największy potencjał klientów

Jak skupiamy klientów z największym potencjałem zakupowym?

Działanie pakietu Social Media ImmoBooking skupia się na promocji ogłoszeń w mediach społecznościowych oraz jest ukierunkowane szczegółowo obraną grupę odbiorców, z wuzględnieniem wszystkich preferencji użytkowników.

Dashboard Preview

Najczęściej zadawane pytania?

Poznaj najczęściej zadawane pytania na temat działania pakietu Social Media ImmoBooking oraz sprawdź, jak może pomóc sprzedać Ci Twoje ogłoszenia dużo bardziej efektywnie.

Kanały promocji ogłoszeń przy wybraniu pakietu Social Media ImmoBooking są szczegółowo dobierane przez sztuczną inteligencję dostarczaną przez firmę Open AI z wykorzystaniem systemu API oraz danych zapewnianych przez nasz projekt. Twoje ogłoszenie może być publikowane w serwisie Facebook, na Instagramie, na YouTube i innych mediach społecznościowych. To jakie kanały zostaną wybrane, zależy od konfiguracji pakietu, regionu promocji, szczegółów ogłoszenia, typu ogłoszenia oraz dziesiątek innych danych i parametrów dopasowanych i przeanalizowanych, tak aby znaleźć dla Ciebie właściwych klientów w jak najkrótszym czasie.

Promocja Twojego ogłoszenia zajmuje średnio od 1 do 2 miesięcy, a kończy się w momencie pozyskania wskazanej liczby odbiorców wybranych przez Ciebie przy konfiguracji pakietu.

Regiony promocji są obszarami w których Twoje ogłoszenie będzie publikowane. Jeżeli dla przykładu wybierasz województwo mazowieckie, Twoje ogłoszenie będzie publikowane i promowane w danym obszarze. Jeżeli wybierzsz dodatkowy region np. małopolskie, Twoje ogłoszenie będzie publikowane i targetowane do klientów z dwóch województw (mazowieckiego i małopolskiego).

Są to dodatkowe funkcje promocji jakie możesz dodać do swojego ogłoszenia, aby szybciej pozyskać docelowego klienta.

Aby odnowić pakiet promocji, który wygasł lub został zatrzymany przez Ciebie wystarczy, że zalogujesz się do swojego profilu i w ogłoszeniu wybierzesz "promuj" a następnie określisz, w jakiej opcji ogłoszenie powinno być promowane. Możesz wybrać taką samą opcję promocji, lub wyższy pakiet.

Sprawdź aktualny cennik oraz koszty promocji!

Przejdź do cennika