Wczytywanie treści...

Zasilane przez sztuczną inteligencję

Czego dokładnie potrzebujesz?

Przykłady

Opisy nieruchomości

Wygeneruj opis nieruchomości przeznaczonej pod wynajem dla studentów w centrum miasta XYZ, z dostępem do metra oraz klimatycznym balkonem na minimalnie 5 zdań.

Wygeneruj opis nieruchomości na sprzedaż z rynku pierwotnego o atutach takich jak prestiżowa dzielnica, balkon, strzeżone osiedle oraz bliskie umiejscowienie od szkoły XYZ.

Wygeneruj opis dla mieszkania z 2 pokojami z centrum katowic przedstawiając korzyści w środku aglomeracji. 12

Wzory wiadomości

Napisz wzór pierwszej wiadomości powitalnej do klienta zainteresowanego zakupem nieruchomości z rynku pierwotnego sprzedawanego przez biuro XYZ.

Napisz wzór wiadomości do klienta zainteresowanego wynajmem nieruchomości XYZ zlokalizowanej w centrum miasta Warszawa, którego atutem jest bliska lokalizacja od uczelni oraz metra.

Stwórz wzór wiadomości, która informuje klienta o braku możliwości udzielenie rabatu ze względu na bardzo atrakcyjną cenę mieszkania jaką może otrzymać korzystająca z naszego biura nieruchomości oraz informującą, że w przypadku podjęcia pozytywnej decyzji wszystkimi czasochłonnymi formalnościami zajmiemy się osobiście.

Informacje rynkowe

Wygeneruj opis dla mieszkania z 2 pokojami z centrum katowic przedstawiając korzyści w środku aglomeracji.

Jakie są aktualnie trendy panujące na rynku nieruchomości gdzie dostrzegasz okazję, a gdzie zagrożenia. Wymień w punktach plusy i minusy.

Napisz podsumowanie jak inwestycja w nieruchomości chroni wartość nabywczą pieniądza podając przykład,