Opis
Biuro Nieruchomości City Invest przedstawia Państwu na sprzedaż dwu pokojowe bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 mk2. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze w wieżowcu na osiedlu Przyjaźni w Zielonej Górze .
W skład mieszkania wchodzą dwa przestronne pokoje , kuchnia , łazienka i wc .
Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia lub idealne pod wynajem .
Osiedle przyjaźni znajduje się w samym centrum miasta Zielona Góra . Bardzo bliska odległość od centrum miasta 15 min piechotą . . W bliskim otoczeniu są przystanki autobusowe , sklepy spożywcze wielkopowierzchniowe , galeria , szkoły , przedszkola , Uniwersytet Zielonogórski , kościół , bazarek , przychodnie , apteki itp.
Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z KW czynsz około 800 zł przy 4 osobach .
Zapraszamy na bezpłatną i niezobowiązującą prezentację .
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 52 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Blok
Tech. budowy: Wielka Płyta
Piętro : 5 piętro
Liczba pięter: Wieżowiec
Rynek: Wtórny
Stan: Do odświeżenia
Forma kuchni: Oddzielna
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 319 000 zł / 6135 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Hala/Magazyn, 1 620 m², Katowice
- adf Śląskie
- Cena: 18 500 PLN

W pełni umeblowane, własny basen, …
- Dubaj
- Cena: 2 501 400 PLN

ONE RESIDENCE by Ginco Properties
- Dubaj
- Cena: 1 433 800 PLN
Inne ogłoszenia

Lokal użytkowy z najemcami, ul. B.…
- Lubuskie
- Cena: 3 400 000 PLN

Super nowoczesne mieszkanie w Byto…
- Bytom Śląskie
- Cena: 349 000 PLN

Hala. Magazyn 1070 m2, Katowice-Ro…
- fsadfa Śląskie
- Cena: 15 500 PLN