Wróć z powrotem

Mieszkanie Kielce Herby, Sowia

555 353 PLN

Kielce , Świętokrzyskie

Opis

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 66,91 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej w dzielnicy Herby, przy ul. Sowiej, oferowane w standardzie deweloperskim.

W skład mieszkania wchodzą:

- salon z aneksem kuchennym (27,32 m2),

- 2 pokoje (10,07 m2, 12,19 m2),

- łazienka (4,50 m2),

- WC (1,82 m2),

- hall (11,01 m2),

Do lokalu przynależy balkon o pow. 15,80 m2. Ogrzewanie i ciepła woda ze wspólnej kotłowni gazowej dla obu budynków.

Planowany termin zakończenia inwestycji: IV kwartał 2023.

Inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych, nowoczesnych budynków wielorodzinnych z garażem podziemnym. Przewidziano 81 mieszkań o powierzchni od 31m2 do 66m2. Wszystkie lokale będą wyposażone w balkony lub tarasy. W podziemiach znajdować się będą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Teren będzie monitorowany. Inwestycja jest usytuowana w miejscu dobrze skomunikowanym z centrum Kielc oraz innymi dzielnicami miasta.

Budynki zostaną wyposażone w windy. Możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie: 40 000 PLN . Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska w cenie 3500 PLN/m2.

>>Kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura i podatku PCC.

Wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca.

Numer oferty: PRP-MS-72243

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 66 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje
Zabudowa: Blok
Piętro : 4 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 2023
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 555 353 zł / 8414 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 555 353 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Mieszkanie 2- pokojowe Jadwiżyn, P…

  • Piła Wielkopolskie
  • Cena: 255 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzó…

  • Kraków Małopolskie
  • Cena: 948 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie Katowice Dąb, Złota

  • Katowice Śląskie
  • Cena: 2 540 919 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Dom na sprzedaż w Siemianowicach Ś…

  • Siemianowice Śląskie Śląskie
  • Cena: 774 000 PLN
themesberg office

W pełni umeblowane, metro ! DANUBE…

  • Dubaj
  • Cena: 1 580 700 PLN
themesberg office

Kawalerka Gdańsk Śródmieście

  • Gdańsk Pomorskie
  • Cena: 1 950 PLN