Mieszkanie na sprzedaż, po generalnym remoncie, Marszałkowska
365 000 PLN
Kielce , Świętokrzyskie
Opis
Prezentuję mieszkanie w podwyszczonym standarcie, w świetnej lokalizacji z bardzo dobra komunikacją. Mieszkanie się znajduje na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku i składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz dużego, przestronnego korytarza, z miejscem na szafę. To inwestycja idealna zarówno dla singla, studenta, rodziny z dzieckiem jak i inwestora poszukującego dobrych okazji. Lokalizacja mieszkania jest bardzo dużym atutem. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Wymieniono instalacje elektryczną i hydrauliczną oraz zamontowano nowe kaloryfery.
Zapraszam do kontaktu!
884
- pokaż numer telefonu -
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 39 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Blok
Piętro : 1 piętro
Liczba pięter: 2 piętra
Rynek: Wtórny
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 365 000 zł / 9359 zł/m2
Polecane ogłoszenia

ONE RESIDENCE by Ginco Properties
- Dubaj
- Cena: 1 433 800 PLN

Nowoczesne Mieszkanie Lublin Felin…
- Lublin Lubelskie
- Cena: 649 000 PLN

Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzó…
- Kraków Małopolskie
- Cena: 948 000 PLN
Inne ogłoszenia

Czarny Las | działka inwestycyjna …
- Góra Kalwaria Mazowieckie
- Cena: 5 200 000 PLN

Sun City - Dubailand DAMAC
- Dubaj
- Cena: 2 254 000 PLN

Vefarastræti 44, Mosfellsbær
- Mosfellsbær
- Cena: Nie podano