Wróć z powrotem

Sprzedam mieszkanie

2 570 000 PLN

Kielce , Świętokrzyskie

Opis

Witam,mieszkanie dwu pokojowe ,kuchnia widna ,łazienka ,przedpokuj,balkon ,blok ocieplony z parkingiem,oknapcv,w miarę nowy piecyk gazowy,drzwi wejsciowe też całkiem nowe a reszta mieszkania do kapitalnego remontu ,przy ul Jagiellonskiej w Kielcach .w pobliżu przedszkole szkoła i przychodnia.Cena 2570000nie wielkiej negocjacji.Pozdrawiam.

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 3963 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Blok
Tech. budowy: Inne
Piętro : 2 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Wtórny
Stan: Do gruntownego remontu
Forma kuchni: Oddzielna
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 2 570 000 zł / 648 zł/m2
Ulica: Jagiellońskia

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 2 570 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

PREMIUM apartament na JVT

  • Dubaj
  • Cena: 2 078 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie z potencjałem

  • Tczew Pomorskie
  • Cena: 529 000 PLN
themesberg office

Zakopane ul Bulwary Słowackiego

  • Zakopane Małopolskie
  • Cena: 895 000 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Dom nad jeziorem z linią brzegową

  • Gdańsk Pomorskie
  • Cena: 1 290 000 PLN
themesberg office

Dzianisz gmina Kościelisko dom spr…

  • Dzianisz Małopolskie
  • Cena: 1 595 000 PLN