Wróć z powrotem

Mieszkanie sprzedam

590 000 PLN

Olsztyn , Warmińsko-mazurskie

Opis

Mieszkanie zlokalizowane w centralnej części miasta ( zbieg ul. Dworcowej i Pstrowskiego ) posadowione na II piętrze wyposażone w podstawowe meble oraz urządzenia AGD. Oddzielna łazienka oraz WC. Podłogi wyłożone panelami MDF w części mieszkalnej oraz terakotą w części kuchennej , korytarzowej oraz łazienkowej. Taras o pow. 12 m2 zbudowany od strony słonecznej, wyłożony płytką ceramiczną. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze ( piwnica ) o pow. około 6 m2.

Budynek zlokalizowany w odległości około 2km od śródmieścia. W pobliżu przystanek autobusowy, kościół, szpitale, apteka, sklep spożywczy. Przed budynkiem miejsca postojowe. Budynek w zasobach SM Pojezierze.

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 62 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje
Zabudowa: Blok
Tech. budowy: Inne
Piętro : 2 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Pierwotny
Rok budowy: 1990
Stan: Do odświeżenia
Forma kuchni: Oddzielna
Sprzedaż: Bez pośredników
Inf. dodatkowe: Taras, Piwnica
Cena: 590 000 zł / 9516 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 590 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Mieszkanie na sprzedaż w Bytomiu

  • Bytom Śląskie
  • Cena: 274 900 PLN
themesberg office

Sprzedaż działka budowlana

  • Dolnośląskie
  • Cena: 159 000 PLN
themesberg office

Działka Kielce Zalesie

  • Świętokrzyskie
  • Cena: 244 890 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

W pełni umeblowane, metro ! DANUBE…

  • Dubaj
  • Cena: 1 580 700 PLN
themesberg office

Działka Kielce Zalesie

  • Świętokrzyskie
  • Cena: 244 890 PLN
themesberg office

Mieszkanie inwestycyjne do remontu…

  • Siemianowice Śląskie Śląskie
  • Cena: 299 899 PLN