Wróć z powrotem

Mieszkanie z ogrodem

458 000 PLN

Olsztyn , Warmińsko-mazurskie

Opis

MIESZKANIE Z OGRODEM

Sprzedajemy mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 mkw w tym 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia , łazienka z natryskiem i przedpokój.

Mieszkanie po generalnym remoncie idealne dla pary. Lokal bez czynszowy z ogrodem i piwnicą. Pełna własność lokalu z udziałem w gruncie.

Bardzo dobra lokalizacja szybki dojazd do centrum . Osiedla w zabudowie niskiej z pełną infrastrukturą.

Zapraszam na prezentację.

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 43 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Dom
Tech. budowy: Cegła
Piętro : Parter
Liczba pięter: 1 piętro
Rynek: Wtórny
Stan: Do zamieszkania
Forma kuchni: Oddzielna
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 458 000 zł / 10651 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 458 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Wynajmę mieszkanie 2-pok. 58 m2 z …

  • Kraków Małopolskie
  • Cena: 3 300 PLN
themesberg office

ONE RESIDENCE by Ginco Properties

  • Dubaj
  • Cena: 1 433 800 PLN
themesberg office

Sun City - Dubailand DAMAC

  • Dubaj
  • Cena: 2 254 000 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Designerski dom 163 m2 | Michałowi…

  • Warszawa Mazowieckie
  • Cena: 1 850 000 PLN
themesberg office

W pełni umeblowane, własny basen, …

  • Dubaj
  • Cena: 2 501 400 PLN
themesberg office

Dąb, mieszkanie po generalnym remo…

  • Katowice Śląskie
  • Cena: 1 700 PLN