Opis
Sprzedam, mieszkanie o pow. 68,5 m2 w Olsztynie / Jaroty. Rok budowy 2007. Mieszkanie położone na wysokim parterze w trzypiętrowym bloku, posiada duży balkon. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym( łącznie 39,18 m2), dwóch sypialni , łazienki z wanną i prysznicem i przedpokoju. Podłogi: parkiet, gres, terakota. Meble kuchenne, łazienkowe i w przedpokoju wykonane w okleinie naturalnej. Do mieszkania przynależna jest piwnica o pow. 3.8 m2. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnia, apteki, przystanki autobusowe i tramwajowe.
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 69 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje
Zabudowa: Blok
Liczba pięter: 3 piętra
Rynek: Wtórny
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 647 000 zł / 9377 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Apartamenty tuż przy stacji metra …
- Dubaj
- Cena: 1 595 000 PLN

Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysok…
- Dolnośląskie
- Cena: 422 018 PLN

Mieszkanie z potencjałem
- Tczew Pomorskie
- Cena: 529 000 PLN
Inne ogłoszenia

Zakopane widokowa działka z pozwol…
- Zakopane Małopolskie
- Cena: 650 000 PLN

Hala. Magazyn 1070 m2, Katowice-Ro…
- fsadfa Śląskie
- Cena: 15 500 PLN

Apartamenty tuż przy stacji metra …
- Dubaj
- Cena: 1 595 000 PLN