Wróć z powrotem

Mieszkanie Szczecin Dąbie

395 000 PLN

Szczecin , Zachodniopomorskie

Opis

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku.

Nieruchomość składa się z:

- Pokój

- Pokój

- Kuchnia ( oddzielna )

- Łazienka z WC

Czynsz administracyjny - 900zł/3 osoby

Ogrzewanie z sieci miejskiej

Klatka schodowa zadbana.

Teren budynku - ( podwórko z parkingiem oraz automatyczna brama wjazdowa na pilota )

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z KW

Rok budowy 1980

Biuro nieruchomości pobiera wynagrodzenie

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Jacek Więckowski (licencja nr: 23567)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Numer oferty: 4KAT-MS-22286-3

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 57 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Blok
Piętro : 1 piętro
Liczba pięter: 2 piętra
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 1980
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 395 000 zł / 6930 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 395 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Mieszkanie na sprzedaż w Bytomiu

  • Bytom Śląskie
  • Cena: 274 900 PLN
themesberg office

Dom na sprzedaż w Siemianowicach Ś…

  • Siemianowice Śląskie Śląskie
  • Cena: 774 000 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Pierwszy ustny przetarg nieogranic…

  • Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 286 300 PLN
themesberg office

Address JBR

  • Dubaj
  • Cena: 8 625 000 PLN
themesberg office

Apartament na skraju Kazimierskieg…

  • Puławy Lubelskie
  • Cena: 715 000 PLN