Opis
Na Sprzedaż Mieszkanie Nad Odrą - Szczecin - Stołczyn.
Powierzchnia mieszkania ok. 90m2, trzy duże pokoje, kuchnia, duża łazienka. Mieszkanie od strony ulicy na parterze , od strony podwórza na I piętrze. Łazienka z prysznicem oraz dodatkowym podłączeniem na wannę. Kuchnia kompletnie wyposażona. W oknach od strony ulicy rolety zewnętrzne. Możliwość parkowania na zadbanym podwórzu kamienicy.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Numer oferty: DNW-MS-48-3
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 90 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje
Zabudowa: Kamienica
Piętro : Parter
Liczba pięter: Parterowy
Rynek: Wtórny
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 390 000 zł / 4333 zł/m2
Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Polecane ogłoszenia

Mieszkanie inwestycyjne do remontu…
- Siemianowice Śląskie Śląskie
- Cena: 299 899 PLN

Zakopane widokowa działka z pozwol…
- Zakopane Małopolskie
- Cena: 650 000 PLN

ONE RESIDENCE by Ginco Properties
- Dubaj
- Cena: 1 433 800 PLN
Inne ogłoszenia

Drugi przetarg ustny nieograniczon…
- Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
- Cena: 462 850 PLN

Apartament na skraju Kazimierskieg…
- Puławy Lubelskie
- Cena: 715 000 PLN

Dom na sprzedaż w Siemianowicach Ś…
- Siemianowice Śląskie Śląskie
- Cena: 774 000 PLN