Wróć z powrotem

apartament 114 m2

1 170 000 PLN

Szczecin , Zachodniopomorskie

Opis

Apartament wykończony w wysokim standardzie, 4 pokoje + garderoba,2 łazienki, taras 40 m2 + balkon w sypialni, możliwość 3 garaży podziemnych

Cena APARTAMENTU 1,17 mln zł , garaż 1 szt 120 tyś zł

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 114 m2
Liczba pokoi: 4 pokoje
Zabudowa: Apartamentowiec
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 1 170 000 zł / 10263 zł/m2
Ulica: raginisa

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 1 170 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

2 pokojowe mieszkanie-cisza, ziele…

  • Olsztyn Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 2 200 PLN
themesberg office

Mieszkanie z potencjałem

  • Tczew Pomorskie
  • Cena: 529 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie na sprzedaż w Bytomiu

  • Bytom Śląskie
  • Cena: 274 900 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Uzbrojona Działka Budowlana w otul…

  • Wola Kamieńska, gmina Iława Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 350 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie z potencjałem

  • Tczew Pomorskie
  • Cena: 529 000 PLN
themesberg office

Pierwszy ustny przetarg nieogranic…

  • Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 286 300 PLN