Opis
Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Nowym mieście przy ul. Potulickiej.
Mieszkanie znajduje się na strzeżonym, zamkniętym oraz monitorowanym osiedlu.
Na powierzchnię 51,6 m2 składają
dwa oddzielne pokoje, zamknięta kuchnia oraz łazienka z wc.
Z salonu wyjście na balkon.
Okolica cicha, spokojna oraz dobrze skomunikowana z resztą miasta.
Ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej.
Szymon Klocek
GOLDEN HAWK
732
- pokaż numer telefonu -
Zapraszam na prezentację !
DANE KONTAKTOWE:
Szymon Klocek
732
- pokaż numer telefonu -
@
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Numer oferty: 58044
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 51 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Blok
Piętro : 3 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Wtórny
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 618 000 zł / 12118 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Czarny Las | działka inwestycyjna …
- Góra Kalwaria Mazowieckie
- Cena: 5 200 000 PLN

Działka budowlana Pogwizdów gm. Bo…
- Bochnia Małopolskie
- Cena: 680 000 PLN

3.pok 53 m nowe, wykończone, Wrocł…
- Wrocław Dolnośląskie
- Cena: 720 000 PLN
Inne ogłoszenia

W pełni umeblowane, metro ! DANUBE…
- Dubaj
- Cena: 1 580 700 PLN

ONE RESIDENCE by Ginco Properties
- Dubaj
- Cena: 1 433 800 PLN

Dzianisz gmina Kościelisko dom spr…
- Dzianisz Małopolskie
- Cena: 1 595 000 PLN