Opis
Cena podlega kosmetycznej negocjacji
Dzień dobry,
W ofercie Jagła nieruchomości mamy do zaoferowania świetne mieszkanie z narożnym balkonem na Bielawach, jednej z najbardziej charakterystycznych dzielnic w Bydgoszczy.
Mieszkanie znajduje się na dogodnym drugim piętrze , w niskim budynku, przy ulicy Emilii Plater. Budynek został wybudowany w 2007 roku , przez dewelopera Arkada Invest . Lokalizacja to z jednej strony ścisłe centrum Bydgoszczy, a z drugiej strony cicha i spokojna uliczka.
Na powierzchnię użytkową mieszkania 58,5m2 składa się:
- pokój z aneksem oraz balkonem, dużym narożnym balkonem o ekspozycji zachodniej
- pokój sypialniany
- garderoba
- przedpokój
- łazienka z WC
Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą.
Mieszkanie w stanie do zamieszkania, nie wymaga nakładów finansowych. Zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem zostaje do użytku nowych właścicieli. Do lokalu przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2,5m2.
Chcesz zobaczyć tą nieruchomość? Zadzwoń 5-333-999-16 !
Uśrednione rachunki w skali roku to około 600 zł na miesiąc + prąd.
Cena do negocjacji.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację w dogodnym terminie!
Patrycja
Telefon 5-333-999-16
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Beata Jagła (licencja nr: 16358)
--------------------------
Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Więcej informacji https://www.jagla.pl/
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Numer oferty: JAG-MS-13707-1
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 58 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Blok
Piętro : 2 piętro
Liczba pięter: 2 piętra
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 2007
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 459 000 zł / 7914 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Super nowoczesne mieszkanie w Byto…
- Bytom Śląskie
- Cena: 349 000 PLN

WYNAJEM | apartament| al. Wilanows…
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 12 000 PLN

Sprzedaż działka budowlana
- Dolnośląskie
- Cena: 159 000 PLN
Inne ogłoszenia

Lokal użytkowy z najemcami, ul. B.…
- Lubuskie
- Cena: 3 400 000 PLN

Dom na sprzedaż, okolice ŁODZI
- Łódź Łódzkie
- Cena: 885 000 PLN

sprzedam 3 pokoje CENTRUM
- Białystok Podlaskie
- Cena: 350 000 PLN