Wróć z powrotem

Mieszkanie M3 ul. Filmowa

425 000 PLN

Bydgoszcz , Kujawsko-pomorskie

Opis

Polecam 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej aranżacji o powierzchni 45 m w apartamentowcu z windą z 2017 r.

Pokoj z aneksem kuchennym ok. 20m

Pokój - 12 m

łazienka

przedpokój

balkon (6m)

Widok z balkonu na podwórko z placem zabaw.

Dla mieszkańców siłownia oraz miejsce na przechowania wózka czy roweru. Czynsz 390 zł na dwie osoby. Dodatkowo płatny tylko prąd, co dwa miesiące.

W przedpokoju zostaje bardzo pakowna szafa typu komandor. W cenie mieszkania na życzenie klienta może również pozostać wyposażenie mniejszego pokoju tj: zestaw mebli.

W cenie mieszkania komórka lokatorska na tym samym piętrze. Na parterze wózkownia, można też schować rower. Teren ogrodzony.

Nie posiadam miejsca postojowego.

Odrębna własność z księgą wieczystą

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela, POŚREDNIKOM DZIĘKUJĘ!!!!

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 45 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Apartamentowiec
Tech. budowy: Silikat
Piętro : 5 piętro
Liczba pięter: 5 pięter
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 2017
Stan: Do zamieszkania
Forma kuchni: Aneks
Sprzedaż: Bez pośredników
Inf. dodatkowe: Loggia, Winda, Pom. użytkowe
Cena: 425 000 zł / 9444 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 425 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Zakopane widokowa działka z pozwol…

  • Zakopane Małopolskie
  • Cena: 650 000 PLN
themesberg office

WYNAJEM | apartament| al. Wilanows…

  • Warszawa Mazowieckie
  • Cena: 12 000 PLN
themesberg office

Hala/Magazyn, 1 620 m², Katowice

  • asdfasd Zachodniopomorskie
  • Cena: 18 500 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Dom na Sprzedaż z dużą działką Wyż…

  • Wyżnica-Kolonia, Dzieżkowice Lubelskie
  • Cena: 1 200 000 PLN
themesberg office

Uzbrojona Działka Budowlana w otul…

  • Wola Kamieńska, gmina Iława Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 350 000 PLN
themesberg office

Hala/Magazyn, 1 620 m², Katowice

  • asdfasd Zachodniopomorskie
  • Cena: 18 500 PLN