Opis
Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż 2 pokojowe o powierzchni 33.74m2, w dzielnicy Dziesiąta.
Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy po generalnym remoncie zewnętrznym oraz wewnętrznym.
Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone pod klucz, składa się z :
- Aneksu kuchennego wraz z pokojem dziennym.
- łazienki z WC
- Przedpokoju
- Oddzielnej sypialni
Do mieszkania przynależna piwnica.
W skład wewnętrznego remontu kamienicy wchodzi wymiana instalacji elektrycznych, hydrauliczno-wodnych, na podłogach terakota, oraz panele, wymiana sanitariatów w łazienkach, stolarka okienna oraz drzwiowe. Zewnętrzny remont obejmuje wymiana elewacji, dachu oraz klatki schodowej.
Ogrzewanie oraz ciepła woda z lokalnej kotłowni w kamienicy.
STAN PRAWNY : Odrębna własność
Możliwość zakupu mieszkań 2 lub 3 pokojowych od 33m2 do 54m2.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.
536
- pokaż numer telefonu -
Marcin.
::oferta eksportowana z programu mediaRent::
Numer oferty: 3494/BNK/OMS
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 33 m2
Liczba pokoi: 1 pokój
Zabudowa: Inne
Piętro : 2 piętro
Liczba pięter: 3 piętra
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 1930
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 329 000 zł / 9970 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Address JBR
- Dubaj
- Cena: 8 625 000 PLN

wyjątkowa działka w Łebie niedalek…
- Łeba Pomorskie
- Cena: 850 000 PLN

Mieszkanie inwestycyjne do remontu…
- Siemianowice Śląskie Śląskie
- Cena: 299 899 PLN
Inne ogłoszenia

sprzedam 3 pokoje CENTRUM
- Białystok Podlaskie
- Cena: 350 000 PLN

Sun City - Dubailand DAMAC
- Dubaj
- Cena: 2 254 000 PLN

Super nowoczesne mieszkanie w Byto…
- Bytom Śląskie
- Cena: 349 000 PLN