Wróć z powrotem

*Wrotków*dwa pokoje*niski blok*atrakcyjny widok

330 000 PLN

Lublin , Lubelskie

Opis

TYLKO U NAS. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku na Wrotkowie. Doskonałe do zamieszkania dla singla lub pary. Dobra lokata kapitału pod wynajem. Piękny widok na okolicę.

Nieruchomość położona w czteropiętrowym bloku /po termomodernizacji/ w środku osiedla.

Przed blokiem parkingi dla mieszkańców bloku, odgrodzone szlabanem dają gwarancję parkowania auta.

Na kondygnacji dwa lokale. Mieszkanie jasne, ciepłe, z wystawą okien na zachód.

Składa się z pokoju dziennego otwartego na kuchnię z oknem, osobnej sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju.

Lokal po remoncie wszystkich instalacji, wymianie podłóg. Nie wymaga dużych nakładów finansowych, odświeżenia. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

W sąsiedztwie bloku sklepy osiedlowe, przedszkole, przystanki Mpk, blisko galeria handlowa, dużo miejsc rekreacji i aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy.

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 39 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Blok
Tech. budowy: Wielka Płyta
Piętro : 3 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 1980
Stan: Do odświeżenia
Forma kuchni: Oddzielna
Sprzedaż: Pośrednik
Inf. dodatkowe: Balkon
Cena: 330 000 zł / 8462 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 330 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Deweloperskie, 0%, SOŁACZ - gotowe…

  • Poznań Wielkopolskie
  • Cena: 1 272 229 PLN
themesberg office

Domek na drzewie- prężnie działają…

  • Białystok Podlaskie
  • Cena: 419 000 PLN
themesberg office

Dom na sprzedaż, okolice ŁODZI

  • Łódź Łódzkie
  • Cena: 885 000 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Zakopane widokowa działka z pozwol…

  • Zakopane Małopolskie
  • Cena: 650 000 PLN
themesberg office

Hala/Magazyn, 1 620 m², Katowice

  • asdfasd Zachodniopomorskie
  • Cena: 18 500 PLN
themesberg office

Piekny dom 230m2 z duza dzialka 54…

  • Andrychów Małopolskie
  • Cena: 790 000 PLN