Opis
CZUBY, ul. DZIEWANNY 7
48,6 MKW - 2 POKOJE
4 PIĘTRO/4
________________________________________________
Do sprzedania mieszkanie w świetnej lokalizacji, która łączy w sobie dostępność szkół, przedszkoli, sklepów, dogodną komunikację miejską jak również doskonałą przestrzeń do życia rodzinnego i wypoczynku, a bliskość wąwozu pozwala na świetny kontakt z naturą.
W mieszkaniu znajduje się :
- salon z wyjściem na duży południowy balkon
- przestronna sypialnia
- kuchnia z jadalnią
- łazienka z oddzielnym WC
-przedpokój
Dodatkowe informacje:
- piętro 4/4 bez windy
- możliwość połączenia salonu z kuchnią
- ogrzewanie miejskie i woda z sieci miejskiej
- do mieszkania przynależy spora piwnica - ponad 5 mkw
- obszerna ilość miejsc parkingowych ogólnodostępnych wokół bloku
Cena podlega negocjacji **
Serdecznie zapraszam na prezentacje **
Mateusz Kaliniak
tel.
727
- pokaż numer telefonu -
@
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Numer oferty: 938484
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 48 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Blok
Tech. budowy: Wielka Płyta
Piętro : 4 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 1986
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 419 900 zł / 8748 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Mieszkanie inwestycyjne do remontu…
- Siemianowice Śląskie Śląskie
- Cena: 299 899 PLN

Czarny Las | działka inwestycyjna …
- Góra Kalwaria Mazowieckie
- Cena: 5 200 000 PLN

Pierwszy ustny przetarg nieogranic…
- Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
- Cena: 286 300 PLN
Inne ogłoszenia

sprzedam 3 pokoje CENTRUM
- Białystok Podlaskie
- Cena: 350 000 PLN

Hala/Magazyn, 1 620 m², Katowice
- asdfasd Zachodniopomorskie
- Cena: 18 500 PLN

Mieszkanie Lublin Węglin, Jaspisowa
- Lublin Lubelskie
- Cena: 429 000 PLN