Opis
Oferta bez prowizji i podatku PCC 2%!
Iwestycja to 3-kondygnacyjny budynek wielorodzinny położony w cichej i zielonej dzielnicy Rzeszowa- Słocinie.
Budynek będzie się charakteryzować eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki natomiast mieszkania na piętrach będą posiadać balkony lub tarasy.
Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o pow.56,63m2 położone na parterze z tarasem o pow. 7,15m2 i ogródkiem 49,28m2
Miejsce w garażu podziemnym dodatkowo płatne 29 000zł. Komórki lokatorskie w cenie mieszkania !
Do sprzedaży również mieszkania o innych metrażach od 26,51 m² do 74,50 m².
Przewidywany termin realizacji inwestycji: III kwartał 2023 r.
Lokalizacja: Idealne miejsce do zamieszkania, z dala od zgiełku i dużego ruchu. W okolicy sklepy spożywcze, poczta, szkoła, przedszkole. Doskonała propozycją dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju, z jednocześnie bliską odległością od centrum miasta.
tel:
606
- pokaż numer telefonu -
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 43 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Blok
Rok budowy: 2023
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 549 311 zł / 12775 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Vefarastræti 44, Mosfellsbær
- Mosfellsbær
- Cena: Nie podano

Mieszkanie 2- pokojowe Jadwiżyn, P…
- Piła Wielkopolskie
- Cena: 255 000 PLN

Super nowoczesne mieszkanie w Byto…
- Bytom Śląskie
- Cena: 349 000 PLN
Inne ogłoszenia

Działkę budowlaną w Zielonczynie
- Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
- Cena: 210 000 PLN

mieszkanie przy starówce 2 pokoje …
- Olsztyn Warmińsko-mazurskie
- Cena: 345 000 PLN

Dzianisz gmina Kościelisko dom spr…
- Dzianisz Małopolskie
- Cena: 1 595 000 PLN