Opis
Kameralne osiedle, niska zabudowa, spokojna widokowa okolica.
Mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 58m2, usytuowane na parterze w budynku szeregowym. Tylko dwa mieszkania dostępne z jednej klatki schodowej.
Składa się z holu wejściowego, salonu, kuchni, dwóch sypialni, łazienki oraz dwóch ogródków dostępnych z salonu oraz jednej sypialni.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz dwa miejsca parkingowe.
Dodatkowy koszt to zakup garażu jednostanowiskowego za cenę 55 000 zł.
W sąsiedztwie znajdują się tereny zielone oraz niska zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Szybki dojazd do centrum, dostępna komunikacja miejska.
BEZ KOSZTÓW PROWIZJI
Rzeszów
ul. Kopisto 8B/517
kom.
512
- pokaż numer telefonu -
kom.
512
- pokaż numer telefonu -
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 58 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje
Zabudowa: Inne
Piętro : Parter
Liczba pięter: 1 piętro
Rynek: Pierwotny
Rok budowy: 2022
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 444 000 zł / 7655 zł/m2
Ulica: ul. Wichrowa
Polecane ogłoszenia

wynajem | 2 pokoje | Warszawa - Oc…
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 4 500 PLN

Mieszkanie Gdańsk Lipce, Straszyńs…
- Gdańsk Pomorskie
- Cena: 547 236 PLN

Pierwszy ustny przetarg nieogranic…
- Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
- Cena: 286 300 PLN
Inne ogłoszenia

Mieszkanie Opole
- Opole Opolskie
- Cena: 1 300 PLN

Apartamenty tuż przy stacji metra …
- Dubaj
- Cena: 1 595 000 PLN

Pierwszy ustny przetarg nieogranic…
- Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
- Cena: 286 300 PLN