Opis
M4 – PEŁNA WŁASNOŚĆ, GOTOWE DO ZAMIESZKANIA, ŚWIETNA LOKALIZACJA !!!
Wyjątkowe, przytulne mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Powierzchnia 53,64 m kw, blok,
I piętro. Trzy nieprzechodnie pokoje, w tym przestronny, jasny salon oraz sypialnia z garderobą. Ponadto kuchnia, łazienka i długi przedpokój z kompaktową szafą. W mieszkaniu są panele w bardzo dobrym stanie, plastikowe okna oraz płytki. Odświeżone w 2022 roku, tak by nowi właściciele mogli cieszyć się nową podłogą w salonie i gładziami w salonie, przedpokoju, kuchni i łazience. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji – bezpośrednio przy Centrum (ul. Drewnowska, Osiedle Koziny), w pobliżu Manufaktury, a zarazem na otoczonym zielenią blokowisku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i zaaranżowania w wymarzonym stylu.
W okolicy:
• Parking pod samym blokiem
• W pobliżu kilka punktów opieki zdrowotnej, aptek, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, dwie kliniki weterynaryjne
• Doskonale zaopatrzone sklepy osiedlowe, piekarnie ze świeżym pieczywem oraz sklep elektryczny, ponadto Lidl i Netto
• Ryneczek osiedlowy
• Place zabaw
• Trzy przedszkola, żłobek, nowoczesna Szkoła Podstawowa, liceum, biblioteki
• Na terenie pobliskiej Szkoły Podstawowej organizowane są coroczne otwarte dla mieszkańców i gości festyny dla dzieci z Okazji Dnia Dziecka
• Osiedlowy Pasaż zaprojektowany z Budżetu Rady Osiedla – w zimę znajdują się tam iluminacje świetlne, a latem fontanna i ławki
Ponadto:
• Manufaktura – 10 minut spacerem, 5 minut autem (Kino – Cinema City, Muzeum Sztuki)
• Ryneczek Marszałkowski – ekologiczna certyfikowana żywność – 15 minut spacerem
• Park Zdrowie – 20 minut spacerem
• Aquapark Fala – 10 minut samochodem
• Doskonały dojazd na Uczelnie Wyższe (Akademia Muzyczna, Akademia Medyczna, WAM, Uniwersytet Łódzki, Politechnika Łódzka)
Komunikacja:
• W przyszłości dwa przystanki kolei Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej – 10 minut spacerem.
• 3 minuty do przystanku autobusu linii dziennej i nocnej.
• 10 minut do przystanku tramwajowego.
Zainteresowanych odnaleźć w tym wyjątkowym mieszkaniu przytulny kąt dla siebie, swojej rodziny lub pod inwestycję - zapraszam do kontaktu.
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 53 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje
Zabudowa: Blok
Tech. budowy: Wielka Płyta
Piętro : 1 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 1970
Forma kuchni: Oddzielna
Sprzedaż: Bez pośredników
Inf. dodatkowe: Piwnica
Cena: 365 000 zł / 6887 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Drugi przetarg ustny nieograniczon…
- Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
- Cena: 462 850 PLN

Deweloperskie, 0%, SOŁACZ - gotowe…
- Poznań Wielkopolskie
- Cena: 1 272 229 PLN

Działka budowlana Pogwizdów gm. Bo…
- Bochnia Małopolskie
- Cena: 680 000 PLN
Inne ogłoszenia

Piekny dom 230m2 z duza dzialka 54…
- Andrychów Małopolskie
- Cena: 790 000 PLN

wynajmę nowe mieszkanie Al.Kraśnic…
- Lublin Lubelskie
- Cena: 2 700 PLN

wyjątkowa działka w Łebie niedalek…
- Łeba Pomorskie
- Cena: 850 000 PLN