Wróć z powrotem

2 pokoje na Dąbrowie

245 000 PLN

Łódź , Łódzkie

Opis

Szukasz idealnego mieszkania do zamieszkania lub odświeżenia? Mamy idealną ofertę dla Ciebie!

Opis nieruchomości:

Powierzchnia: 38 m²

Układ: Salon z wejściem do kuchni, oddzielna sypialnia

Piętro: Parter

Stan: Do zamieszkania lub odświeżenia, wymienione instalacje elektryczne

Lokalizacja: Dąbrowa, ul. Tatrzańska

Opis mieszkania:

To urocze mieszkanie o powierzchni 38 m² zlokalizowane na parterze jest doskonałą propozycją dla singli, par czy małych rodzin. Przemyślany układ pomieszczeń pozwala na wygodne funkcjonowanie oraz dostęp do osobnej sypialni, co gwarantuje prywatność i komfort.

Lokalizacja:

Mieszkanie zlokalizowane jest w Łodzi przy ul. Tatrzańskiej, co zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej, sklepów, szkół, przedszkoli oraz parków, sprzyjając aktywnemu trybowi życia.

Stan nieruchomości:

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, ale daje też możliwość kreatywnej aranżacji i odświeżenia według indywidualnych upodobań i potrzeb przyszłego właściciela.

Cena:

Cena tej nieruchomości wynosi 245.000 PLN.

Jeśli szukasz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania, które spełni Twoje oczekiwania, to ta oferta jest dla Ciebie! Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na bezpłatną prezentację.

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 38 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Blok
Piętro : Parter
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Wtórny
Stan: Do odświeżenia
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 245 000 zł / 6447 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 245 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Mieszkanie Kielce

  • Kielce Świętokrzyskie
  • Cena: 547 920 PLN
themesberg office

Działkę budowlaną w Zielonczynie

  • Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
  • Cena: 210 000 PLN
themesberg office

Super nowoczesne mieszkanie w Byto…

  • Bytom Śląskie
  • Cena: 349 000 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Działka budowlana Pogwizdów gm. Bo…

  • Bochnia Małopolskie
  • Cena: 680 000 PLN
themesberg office

Uzbrojona Działka Budowlana w otul…

  • Wola Kamieńska, gmina Iława Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 350 000 PLN
themesberg office

PREMIUM apartament na JVT

  • Dubaj
  • Cena: 2 078 000 PLN