Opis
Masz ochotę zamieszkać w nieruchomości, która jest jednocześnie piękna, stylowa i gotowa do wprowadzenia? Oto propozycja dla Ciebie - mieszkanie o 3 pokojach, położone na parterze, zlokalizowane na Widzewie.
To miejsce idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i wygodę, ale jednocześnie pragnących mieć dostęp do wszystkich udogodnień miasta. Mieszkanie przeszło generalny remont, co oznacza, że możesz spokojnie wprowadzić się bez potrzeby wykonywania dodatkowych prac. Wewnątrz mieszkania znajdziesz nowoczesne rozwiązania technologiczne, stylowe wykończenia i funkcjonalne elementy wyposażenia. Wszystko to pozwoli Ci cieszyć się komfortem i spokojem w pięknie urządzonych wnętrzach.
Lokalizacja mieszkania to kolejny atut tej nieruchomości. Znajduje się ono w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Łodzi, w której żyją zarówno młodzi ludzie, jak i rodziny z dziećmi. Okolica ta oferuje szeroki wybór sklepów, kawiarni i restauracji, a jednocześnie zapewnia spokój i ciszę. W pobliżu znajdują się także tereny zielone, idealne na spacery czy jogging.
Mieszkanie to będzie idealnym miejscem dla osób, które cenią sobie przestrzeń, nowoczesne rozwiązania i doskonałą lokalizację. Gotowe do wprowadzenia, pięknie urządzone i w świetnej okolicy - to nieruchomość, na którą warto zwrócić uwagę. Już teraz zapraszam do zapoznania się z jej ofertą i odkrycia wszystkich atutów, jakie może Ci zaoferować!
Numer oferty: MS/626
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 58 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje
Zabudowa: Blok
Tech. budowy: Wielka Płyta
Piętro : Parter
Liczba pięter: Wieżowiec
Rynek: Wtórny
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 479 000 zł / 8259 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Mieszkanie 2- pokojowe Jadwiżyn, P…
- Piła Wielkopolskie
- Cena: 255 000 PLN

Domek na drzewie- prężnie działają…
- Białystok Podlaskie
- Cena: 419 000 PLN

Zakopane widokowa działka z pozwol…
- Zakopane Małopolskie
- Cena: 650 000 PLN
Inne ogłoszenia

110m2 moderna k. Galerii Katowicki…
- Katowice - Śródmieście Śląskie
- Cena: 700 000 PLN

Mieszkanie 2- pokojowe Jadwiżyn, P…
- Piła Wielkopolskie
- Cena: 255 000 PLN

wynajem | 2 pokoje | Warszawa - Oc…
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 4 500 PLN