Opis
Sprzedam mieszkanie w Łodzi osiedle Karolew. Mieszkanie znajduje się na ulicy Wygodnej. 4 pokoje, oddzielna łazienka i ubikacja. Do mieszkania przynależy komórka oraz schowek na półpiętrze. Okolica spokojna dużo zieleni. W pobliżu Dworzec, stadion miejski, Atlas Arena, szkoły, przedszkola i żłobki. Dobra komunikacja. Godne polecenia
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 66 m2
Liczba pokoi: 4 pokoje
Zabudowa: Blok
Tech. budowy: Wielka Płyta
Piętro : 6 piętro
Liczba pięter: Wieżowiec
Rynek: Wtórny
Stan: Do odświeżenia
Forma kuchni: Oddzielna
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 450 000 zł / 6818 zł/m2
Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Polecane ogłoszenia

Drugi przetarg ustny nieograniczon…
- Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
- Cena: 462 850 PLN

Kawalerka z tarasem i miejscem pos…
- Szczecin Zachodniopomorskie
- Cena: 255 840 PLN

Czarny Las | działka inwestycyjna …
- Góra Kalwaria Mazowieckie
- Cena: 5 200 000 PLN
Inne ogłoszenia

Piekny dom 230m2 z duza dzialka 54…
- Andrychów Małopolskie
- Cena: 790 000 PLN

Nowoczesne Mieszkanie Lublin Felin…
- Lublin Lubelskie
- Cena: 649 000 PLN

Designerski dom 163 m2 | Michałowi…
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 1 850 000 PLN