Opis
Wymagający klient- dość masz małych klitek ? Mam coś dla Ciebie. Piękne mieszkanie
2- poziomowe z 2 dużymi tarasami i 2 balkonami, gdzie możesz podziwiać piękne zachody słońca. Duże pomieszczenia o całkowitej powierzchni 109 m2. Nowoczesne wnętrza, zadbany blok, teren wokół jest ogrodzony, dodatkowo duży garaż (za dopłatą), generalnie cisza i spokój.Mieszkanie bardzo zadbane, przestronne i jasne. Wszystkie pomieszczenia są słoneczne, zabudowa kuchenna oraz dodatkowe meble w cenie. Wszystkie pokoje mają swój taras/ balkon. Drugi poziom to duży pokój, który śmiało można podzielić na dwie osobne sypialnie.Lokalizacja:Bałuty- wokół wiele zielonych skwerków. Place zabaw, szkoły czy przedszkola będą wygodą dla rodzin z dziećmi. Nieruchomość położona jest przy ul. Polnej, jest tam cisza i spokój z dala od ruchliwej ulicy. Ponadto wszystkie sklepy 200m do Lidla i Biedronki, 7 minut rowerem do Maufaktury.Zapraszam, zadzwoń i umów się na prezentacje- obejrzyj osobiście tą piękną nieruchomość.BIURO NIE POBIERA PROWIZJI OD STRONY KUPUJĄCEJ :)Jeśli potrzebujesz kredytu ? Proszę bardzo. Oferujemy również usługi eksperta ds. kredytów, który pomoże sfinansować Ci zakup wymarzonej nieruchomości.Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Numer oferty: M/925157
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 109 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje
Zabudowa: Blok
Tech. budowy: Cegła
Piętro : 3 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 2010
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 759 000 zł / 6963 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Mieszkanie Tychy Żwaków, Aleja Bie…
- Śląskie
- Cena: 473 823 PLN

Czarny Las | działka inwestycyjna …
- Góra Kalwaria Mazowieckie
- Cena: 5 200 000 PLN

Dom na sprzedaż w Siemianowicach Ś…
- Siemianowice Śląskie Śląskie
- Cena: 774 000 PLN
Inne ogłoszenia

wyjątkowa działka w Łebie niedalek…
- Łeba Pomorskie
- Cena: 850 000 PLN

3.pok 53 m nowe, wykończone, Wrocł…
- Wrocław Dolnośląskie
- Cena: 720 000 PLN

Mieszkanie Tychy Żwaków, Aleja Bie…
- Śląskie
- Cena: 473 823 PLN