Opis
Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe (M4.54m2) mieszkanie spółdzielczo- własnościowe z księgą wieczysta na Radogoszczu Wschodzie na ulicy Nastrojowej 24 które znajduje się w czetoropietrowym bloku na czwartym piętrze z dużym balkonem typu loggia.Mieszkanie nie jest przejściowe do każdego pomieszczenia wchodzi się bezpośrednio z korytarza Wszystkie okna pcv.
Łazienka oddzielna z WC w których są położone na podłodze jak i na ścianie płytki jednak w wszystkich innych pomieszczeniach na podłodze położone są panele.Mieszkanie odświeżone rok temu w stanie do zamieszkania.Czynsz z telewizją i internetem ( światłowód) to 700 zł.W mieszkaniu nie ma podzielników ciepła.Do lokalu przynależy także komórka lokatorska.Okolica jest cicha i spokojna dużo zieleni , bardzo dobry dojazd do centrum . W pobliżu pełno punktów handlowo usługowych, na przeciwko bloku znajduje szkoła podstawowa . Agencja nieruchomości oraz pośrednikom podziekuje
Osoba do kontaktu Piotr ( nie zawsze mogę odebrać ponieważ pracuje w systemie trzyzmianowym w takim wypadku proszę o SMS na pewno oddzwonię)
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 54 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje
Zabudowa: Blok
Tech. budowy: Wielka Płyta
Piętro : 4 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Wtórny
Forma kuchni: Oddzielna
Sprzedaż: Bez pośredników
Inf. dodatkowe: Loggia, Balkon, Piwnica
Cena: 400 000 zł / 7407 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin Drzetowo-Grabo…
- Szczecin Zachodniopomorskie
- Cena: 468 510 PLN

Mieszkanie Katowice Józefowiec, By…
- Katowice Śląskie
- Cena: 614 430 PLN

Apartament na skraju Kazimierskieg…
- Puławy Lubelskie
- Cena: 715 000 PLN
Inne ogłoszenia

Mieszkanie Lublin Węglin, Jaspisowa
- Lublin Lubelskie
- Cena: 429 000 PLN

Dom na Sprzedaż z dużą działką Wyż…
- Wyżnica-Kolonia, Dzieżkowice Lubelskie
- Cena: 1 200 000 PLN

Mieszkanie z potencjałem
- Tczew Pomorskie
- Cena: 529 000 PLN