Opis
Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni 40mkw, dwupokojowe z kuchnią, łazienką, przedpokojem. Usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku. Mieszkanie słoneczne, ciepłe. Pomieszczenia ustawne, pełen rozkład. Okna plastikowe. Na ścianach tapeta. Na podłogach wykładzina, parkiet. Kuchnia widna z oknem , dość ustawna. Łazienka wykończona płytkami , wanna. Budynek zadbany, ocieplony, domofon. Niski czynsz. Mieszkanie posiada księgę wieczystą. Spokojna okolica, blisko liczne punkty usługowo handlowe, przystanki komunikacji miejskiej , przychodnia, apteka, małe centrum handlowe. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami miasta. Kontakt
725
- pokaż numer telefonu -
HERBERG NIERUCHOMOŚCI Łódź ul. Dąbrowskiego 91 , ms5457
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 40 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Blok
Tech. budowy: Wielka Płyta
Piętro : 1 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Wtórny
Forma kuchni: Oddzielna
Sprzedaż: Pośrednik
Inf. dodatkowe: Balkon, Piwnica
Cena: 264 000 zł / 6600 zł/m2
Polecane ogłoszenia

2 pokojowe mieszkanie-cisza, ziele…
- Olsztyn Warmińsko-mazurskie
- Cena: 2 200 PLN

Kawalerka 28m po remoncie od właśc…
- Łódź Łódzkie
- Cena: 228 000 PLN

W pełni umeblowane, własny basen, …
- Dubaj
- Cena: 2 501 400 PLN
Inne ogłoszenia

Mieszkanie na sprzedaż niemcy
- Ulm
- Cena: 560 000 EUR

sprzedam 3 pokoje CENTRUM
- Białystok Podlaskie
- Cena: 350 000 PLN

Działkę budowlaną w Zielonczynie
- Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
- Cena: 210 000 PLN