Mieszkanie po remoncie, dwupoziomowe, blisko Politechnika!
259 000 PLN
Łódź , Łódzkie
Opis
Świetna inwestycja do zamieszkania lub pod wynajem!
Mieszkania idealne pod wynajem długo jak i zarówno krótkoterminowy.
Ulica: Wróblewskiego 54
Cena: 259 000zł
Metraż: 49m2
Stan: po remoncie
Układ: 1 pokoj z kuchnią na 1-wszym poziomoe + łazienka, drugie pomieszczenie na drugim poziomie
Można zrobić mieszkanie 3 pokojowe.
Rzut poglądowy mieszkania można znaleźć w zdjęciach.
Super lokalizacja, idealna dla młodych ludzi!
Lokalizacja blisko Politechniki Łódzkiej
Obok Pasażu Łódzkiego
W pobliżu park miejski im. Poniatowskiego
Położenie w bezpośredniej okolicy dworca Łódź Kaliska
Okna plastikowe, remont wykonany.
Teren zamknięty, brama, centralne ogrzewania, zrobione klatki i elewacja.
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 49 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Kamienica
Piętro : 3 piętro
Liczba pięter: 5 pięter
Rynek: Wtórny
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 259 000 zł / 5286 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Promocja do połowy stycznia!!! 2 p…
- Śląskie
- Cena: 279 153 PLN

PREMIUM apartament na JVT
- Dubaj
- Cena: 2 078 000 PLN

Działka budowlana Ćmińsk gm. Miedz…
- Świętokrzyskie
- Cena: 120 000 PLN
Inne ogłoszenia

Designerski dom 163 m2 | Michałowi…
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 1 850 000 PLN

Działka budowlana Ćmińsk gm. Miedz…
- Świętokrzyskie
- Cena: 120 000 PLN

Mieszkanie na sprzedaż niemcy
- Ulm
- Cena: 560 000 EUR