Wróć z powrotem

Oklice ul. Oławskiej/inwestycja/centrum

449 000 PLN

Wrocław , Dolnośląskie

Opis

Na sprzedaż komfortowa kawalerka w okolicy ul. Oławskiej we

Wrocławiu, przy spokojnej bocznej ulicy w samym centrum miasta.

Mieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z:

- pokoju z aneksem kuchennym

- małego przedpokoju

- łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową.

Mieszkanie na 2 piętrze 4 piętrowego niskiego budynku z 1975.

Po kapitalnym remoncie w 2016, wymieniono wtedy wszystkie instalacje,

wykonano gładzie oraz sufity podwieszane,

zainstalowano wielostrefowe oświetlenie oraz nowe drzwi

antywłamaniowe.

Ogrzewanie miejskie rozliczne przez podzielniki ciepła.

Niski czynsz do spółdzielni.

Gotowe do zamieszkania.

Gotowa inwestycja z przeznaczeniem na wynajem.

Niewątpliwym atutem mieszkania jest jego lokalizacja.

Bardzo blisko wrocławskiego Rynku ( 5 min. pieszo)

Blisko sklepy, restauracje, bary, Hala Targowa, galeria handlowa

Dominikańska.

Brama wjazdowa na pilota, parking, zadbane podwórze, zieleń przed

wejściem.

---

Cena: 449 000 zł

nr oferty : 9955/10630/OMS

Interesuje Cię zakup tego mieszkania?

ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ

Przy zakupie otrzymasz wsparcie w uzyskaniu finansowania na zakup

nieruchomości.

| Phone: +48
570
- pokaż numer telefonu -

Piotr Góralczyk

Specjalista Ds. Nieruchomości

We speak english, Do not hesitate to ask for more information.

Agencja UNITED Nieruchomości | ul. Młynarska 14/E | 51-116 Wrocław

| Pon. - pt.: 9:00-18.00, sob.:9.00-14:00

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM

(asaricrm.com)

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 25 m2
Liczba pokoi: 1 pokój
Zabudowa: Blok
Tech. budowy: Cegła
Piętro : 2 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 1975
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 449 000 zł / 17960 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 449 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Super nowoczesne mieszkanie w Byto…

  • Bytom Śląskie
  • Cena: 349 000 PLN
themesberg office

Hala/Magazyn, 1 620 m², Katowice

  • asdfasd Zachodniopomorskie
  • Cena: 18 500 PLN
themesberg office

Mieszkanie 2- pokojowe Jadwiżyn, P…

  • Piła Wielkopolskie
  • Cena: 255 000 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Mieszkanie na sprzedaż w Bytomiu

  • Bytom Śląskie
  • Cena: 274 900 PLN
themesberg office

Dom na sprzedaż, okolice ŁODZI

  • Łódź Łódzkie
  • Cena: 885 000 PLN
themesberg office

W pełni umeblowane, metro ! DANUBE…

  • Dubaj
  • Cena: 1 580 700 PLN