Sprzedam lub zamienię dom wraz z działką 1000m2 i garażami
650 000 PLN
aa , Mazowieckie
Opis
Sprzedam nieruchomość położoną nieopodal autostrady A1 oraz drogi krajowej DK91.
W skład nieruchomości wchodzi:
- dom z jedną kondygnacją o powierzchni ok. 260 m2
- działka o powierzchni ok. 1000 m2, na której znajdują się garaże
Na część mieszkalną składa się:
- dwie kuchnie
- trzy łazienki
- WC
- 7 pokoi
Dostępne media:
- prąd
- woda
- kanalizacja
- centralne ogrzewanie gazowe
Nieruchomość nadaje się na miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej.
Biorę pod uwagę możliwość zamiany z dopłatą na mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu, po remoncie, dwu-pokojowe, na pierwszym piętrze lub wyżej w budynku z windą.
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Domy / Sprzedaż
Powierzchnia: 260 m2
Liczba pokoi: 5 i więcej pokoi
Pow. działki: 1000 m2
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 1911
Stan: Do odświeżenia
Forma kuchni: Oddzielna
Typ domu: Gospodarstwo
Sprzedaż: Bez pośredników
Inf. dodatkowe: Garaż
Cena: 650 000 zł / 2500 zł/m2
Ulica: Brzezińska
Informacje kontaktowe
Telefon kontaktowy: 664 304 135
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Polecane ogłoszenia

110m2 moderna k. Galerii Katowicki…
- Katowice - Śródmieście Śląskie
- Cena: 700 000 PLN

Mieszkanie Tychy Żwaków, Aleja Bie…
- Śląskie
- Cena: 473 823 PLN

Designerski dom 163 m2 | Michałowi…
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 1 850 000 PLN
Inne ogłoszenia

3.pok 53 m nowe, wykończone, Wrocł…
- Wrocław Dolnośląskie
- Cena: 720 000 PLN

Czarny Las | działka inwestycyjna …
- Góra Kalwaria Mazowieckie
- Cena: 5 200 000 PLN

Apartament 50m2 | Walerego Sławka …
- Kraków Małopolskie
- Cena: 748 763 PLN