Opis
Wrocław Biskupin.
Do sprzedania mieszkanie o pow. 73 mkw. /wg projektu 4-pokojowe/.
Pietro 1/4, budynek z cegły, rok budowy 1997, wykończone i zamieszkane w 1999 r.
Biskupin spokojna wrocławska, zielona dzielnica, niedaleko ZOO, Hala Stulecia, Park Szczytnicki.
Duża wyposażona kuchnia ok. 14 mkw. możliwość połączenia z pokojem obok, około 12 mkw. salon ok. 20 mkw. z wyjściem na dużą loggię, pokój o pow. ok. 11 mkw.
Osobno komfortowa łazienka, osobno WC.
Ogrzewanie i C.W. miejskie.
Mieszkanie dwustronne na spokojnej ulicy, salon i -1en pokój na zielone, duże podwórko.
Bezproblemowe przywrócenie 4 pokoju poprzez rezygnację z jednej szafy w dużym przedpokoju.
Wykończenie komfortowe, parkiet dębowy i kafel, w przedpokoju szafy dębowe.
Mieszkanie bardzo komfortowe, do wejścia.
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 73 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje
Zabudowa: Plomba
Tech. budowy: Cegła
Piętro : 1 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rok budowy: 1997
Stan: Do odświeżenia
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 1 100 000 zł / 15068 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Apartament na skraju Kazimierskieg…
- Puławy Lubelskie
- Cena: 715 000 PLN

Drugi przetarg ustny nieograniczon…
- Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
- Cena: 462 850 PLN

Vefarastræti 44, Mosfellsbær
- Mosfellsbær
- Cena: Nie podano
Inne ogłoszenia

Promocja do połowy stycznia!!! 2 p…
- Śląskie
- Cena: 279 153 PLN

Hala/Magazyn, 1 620 m², Katowice
- asdfasd Zachodniopomorskie
- Cena: 18 500 PLN

Czarny Las | działka inwestycyjna …
- Góra Kalwaria Mazowieckie
- Cena: 5 200 000 PLN