1pok, 26met, Okolice Arkad PIWNICA/WINDA (Wrocław)
399 999 PLN
Wrocław , Dolnośląskie
Opis
SUUPER OFERTA.
zapraszam do obejrzenia mieszkania w okolicy Arkad Wrocławskich (600 m).
Mieszkanie idealne dla singla, pary lub pod wynajem albo osoby starszej ze względu na pierwsze piętro/windę i rozwiniętą infrastrukturę.
Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się naprzeciwko pasażu Zielińskiego. 15min pieszo do rynku oraz 13 min pieszo na dworzec główny.
Pomimo usytuowania mieszkania w centrum Wrocławia mamy w nim ciszę a z okien rozpościera się widok na zieleń. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta. Liczne przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniają komunikację praktycznie z całym miastem.
Ważne informacje: -Mieszkanie na 1 piętrze w bloku 10-cio piętrowym z winda z wielkiej płyty -Po termoizolacji i remoncie klatki schodowej -Wymienione piony wodno-kanalizacyjne -Ogrzewanie miejskie- Okna wymienione -Ekspozycja wschodnia/ Dedykowany parking dla mieszkańców za szlabanem.
Czynsz: 286 zł !
Kawalerka składa się z: -pokoju dziennego -osobnej kuchni -łazienki -przedpokoju Jest możliwość wyburzenia ścianek działowych celem powiększenia przestrzenii i zrobienia aneksu kuchennego. Do mieszkania przynależy piwnica.
GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ!!!
Interesuje Cię zakup tego mieszkania?
ZADZWOŃ!
724
- pokaż numer telefonu -
(Zawsze dostępny)
numer oferty: 16884/3584/OMS
Expresowy Sprzedawca: Dawid Bachlaj
Agencja Nieruchomości HOME EXPERT
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 26 m2
Liczba pokoi: 1 pokój
Zabudowa: Blok
Tech. budowy: Wielka Płyta
Piętro : 1 piętro
Liczba pięter: Wieżowiec
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 1968
Stan: Do zamieszkania
Forma kuchni: Oddzielna
Sprzedaż: Pośrednik
Inf. dodatkowe: Winda, Piwnica, Miejsce parkingowe
Cena: 399 999 zł / 15385 zł/m2
Ulica: Okolice Arkad
Polecane ogłoszenia

Designerski dom 163 m2 | Michałowi…
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 1 850 000 PLN

Piekny dom 230m2 z duza dzialka 54…
- Andrychów Małopolskie
- Cena: 790 000 PLN

Dom nad jeziorem z linią brzegową
- Gdańsk Pomorskie
- Cena: 1 290 000 PLN
Inne ogłoszenia

Działka Kielce Zalesie
- Świętokrzyskie
- Cena: 244 890 PLN

Działka leśna Warszawa Wesoła
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 345 125 PLN

Super nowoczesne mieszkanie w Byto…
- Bytom Śląskie
- Cena: 349 000 PLN