Wróć z powrotem

Mieszkanie 50 m2, Poznań, Wilda, Rolna

390 000 PLN

Poznań , Wielkopolskie

Opis

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Rolnej w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się w bloku, na II piętrze. Lokal do remontu, dotychczas stale zamieszkany.

Sprzedaży podlega lokal o powierzchni użytkowej 49,90 m2, składający się z dwóch pokoi, kuchni, WC i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,20 m2, oraz udział w prawie własności gruntu działki.

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 49 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Blok
Tech. budowy: Cegła
Piętro : 2 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Wtórny
Stan: Do gruntownego remontu
Forma kuchni: Oddzielna
Sprzedaż: Bez pośredników
Inf. dodatkowe: Piwnica
Cena: 390 000 zł / 7959 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 390 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Dom na sprzedaż, okolice ŁODZI

  • Łódź Łódzkie
  • Cena: 885 000 PLN
themesberg office

Uzbrojona Działka Budowlana w otul…

  • Wola Kamieńska, gmina Iława Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 350 000 PLN
themesberg office

W pełni umeblowane, własny basen, …

  • Dubaj
  • Cena: 2 501 400 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

110m2 moderna k. Galerii Katowicki…

  • Katowice - Śródmieście Śląskie
  • Cena: 700 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie do wynajęcia Olsztyn Dw…

  • Olsztyn Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 2 000 PLN
themesberg office

Apartament na skraju Kazimierskieg…

  • Puławy Lubelskie
  • Cena: 715 000 PLN