Wróć z powrotem

Sprzedaż/Apartament Katowice/ Silesia City Center/ Dębowe Ta

870 000 PLN

Katowice , Śląskie

Opis

Do sprzedaży duży apartament przy ul. Baildona 9, / Dębowe Tarasy/ ( blisko Silesia City Center) Idealne miejsce komunikacyjne , a jednocześnie osiedle jest idealnie ciche. Południe. Osiedla zadbane , ogrodzone , z wideofonem.

Mieszkanie w KW posiada wpisana powierzchnię 80 m2

Apartament jest nowy z funkcją dzienną /ogrmony salon z tarasem.

Również mieszczą się 2 sypialnie z garderobami oraz łazienką z prysznicem.

Apartament sprzedawany jest wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym

oraz komórka lokatorską.

Apartament jest w pełni umeblowany, świeży jeszcze nie zamieszkany.

Zapraszam do prezentacji

tel.
570
- pokaż numer telefonu -

www.kancelariatrojanowska.pl

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 74 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje
Zabudowa: Apartamentowiec
Piętro : 2 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Pierwotny
Stan: Do zamieszkania
Forma kuchni: Aneks
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 870 000 zł / 11757 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 870 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Działka rolno-budowlana w Werchrac…

  • Podkarpackie
  • Cena: 85 000 PLN
themesberg office

Działka budowlana Pogwizdów gm. Bo…

  • Bochnia Małopolskie
  • Cena: 680 000 PLN
themesberg office

ONE RESIDENCE by Ginco Properties

  • Dubaj
  • Cena: 1 433 800 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Wyjątkowy apartament w świetnej lo…

  • Kielce Świętokrzyskie
  • Cena: 685 000 PLN
themesberg office

Vefarastræti 44, Mosfellsbær

  • Mosfellsbær
  • Cena: Nie podano
themesberg office

Dom na Sprzedaż z dużą działką Wyż…

  • Wyżnica-Kolonia, Dzieżkowice Lubelskie
  • Cena: 1 200 000 PLN