Wróć z powrotem

Mieszkanie Katowice Ligota, Książęca

1 310 000 PLN

Katowice , Śląskie

Opis

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do sprzedaży w pełni wyposażony, przestronny apartament na nowoczesnym Osiedlu Franciszkańskim.

Apartament o powierzchni 96,56 mkw znajduje się na ostatnim, piątym piętrze budynku i składa się z:

-salonu połączonego z jadalnią i kuchnią

-sypialni

-pokoju dziecięcego

-łazienki z prysznicem i wanną wolnostojącą

-pralni

-przedpokoju

Z salonu z aneksem jest wejście na 22-metrowy taras, z którego rozpościera się widok na okolicę (przy dobrej widoczności można zobaczyć góry :))

Mieszkanie zostało zaprojektowane przy współpracy z architektem, z dbałością o najmniejsze detale.

Do wykończenia zostały użyte materiały wysokiej jakości na podłodze w pokojach deska, w łazience włoski gres, ściany w gresie i płytkach hiszpańskich.

Apartament jest w pełni wyposażony meble na wymiar z materiałów najwyższej jakości, AGD w zabudowie. Klimatyzacja w salonie, sypialni i pokoju dziecięcym.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 50 000zł.

Czynsz: 1100zł / 3 osoby

Lokalizacja: Katowice, ul. Szurmana, Osiedle Franciszkańskie

-6 km do centrum Katowic

-9 km do centrum Mikołowa

-10 km do centrum Chorzowa W pobliżu liczne sklepy, przychodnie, przedszkole, szkoły, Śląski Uniwersytet Medyczny.

Zapraszamy do kontaktu celem umówienia spotkania. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 370

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 96 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje
Zabudowa: Apartamentowiec
Piętro : 5 piętro
Liczba pięter: 5 pięter
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 2021
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 1 310 000 zł / 13646 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 1 310 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Dom na Sprzedaż z dużą działką Wyż…

  • Wyżnica-Kolonia, Dzieżkowice Lubelskie
  • Cena: 1 200 000 PLN
themesberg office

Działka rolno-budowlana w Werchrac…

  • Podkarpackie
  • Cena: 85 000 PLN
themesberg office

Drugi przetarg ustny nieograniczon…

  • Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 462 850 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

wynajem | 2 pokoje | Warszawa - Oc…

  • Warszawa Mazowieckie
  • Cena: 4 500 PLN
themesberg office

Piekny dom 230m2 z duza dzialka 54…

  • Andrychów Małopolskie
  • Cena: 790 000 PLN
themesberg office

WYNAJEM | apartament| al. Wilanows…

  • Warszawa Mazowieckie
  • Cena: 12 000 PLN