Opis
Ukończenie inwestycji zaplanowane jest na IV kwartał 2026
Mieszkanie idealne pod Bezpieczny Kredyt 2%
Stan deweloperski – klient kupujący zwolniony jest z podatku PCC 2%
oraz 0% prowizji
Nowe osiedle zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Biały – bardzo
dobre połączenie komunikacyjne z sercem Krakowa – najbliższy
przystanek autobusowy oddalony zaledwie o 150 metrów od inwestycji a
przystanek tramwajowy znajduje się w odległości około 500 metrów
od naszego osiedla.
W bezpośredniej bliskość znajdziemy pełną infrastrukturę:
sklepy, supermarkety, przedszkola, szkołę, szpital, przychodnię,
kawiarnię, restaurację oraz kluby fitness.
Oferta dotyczy mieszkania zlokalizowanego na 1 piętrze, numer
identyfikacyjny mieszkania to B4/A/1/7 o metrażu 41,02 m2, a w jego
skład wchodzi:
1. Pokój
9,96 m2
2. Łazienka 4,51
m2
3. Przedpokój 7,41 m2
4. Pokój
9,65 m2
5. Pokój dzienny 21,38
m2
Dodatkowo:
6. Loggia
Ekspozycja okienna: zachód
Miejsce postojowe za dodatkową opłatą:
· Miejsce postojowe na platformie: od 49000.00
PLN
Załączone zdjęcia to przykładowa aranżacja
Nasi partnerzy służą pomocą przy zaprojektowaniu oraz wykończeniu
Twojej nowej nieruchomości. Usługa zawiera 3 różne pakiety
wykończeniowe, które charakteryzuje m.in. unikatowy styl, materia
lub kolor, istnieje możliwość łączenia pakietów tak aby
stworzyć jedyny niepowtarzalny wygląd Twojej nowej nieruchomości.
Zapytaj o więcej informacji.
Mieszkanie idealnie nadaje się pod inwestycję! Nasi doradcy z POWER
FINANCES pomogą w uzyskaniu najlepszego finansowania/kredytu w
rozumieniu Państwa potrzeb.
Serdecznie zapraszam do kontaktu:
Marek Pławik
tel. +48 534 372 288
mail: @
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w
rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM
(asaricrm.com)
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 52 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje
Zabudowa: Apartamentowiec
Tech. budowy: Inne
Piętro : 1 piętro
Liczba pięter: Wieżowiec
Rynek: Pierwotny
Rok budowy: 2026
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 664 146 zł / 12772 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Apartament na skraju Kazimierskieg…
- Puławy Lubelskie
- Cena: 715 000 PLN

Dom na sprzedaż, okolice ŁODZI
- Łódź Łódzkie
- Cena: 885 000 PLN

Zakopane ul Bulwary Słowackiego
- Zakopane Małopolskie
- Cena: 895 000 PLN
Inne ogłoszenia

Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzó…
- Kraków Małopolskie
- Cena: 948 000 PLN

Sun City - Dubailand DAMAC
- Dubaj
- Cena: 2 254 000 PLN

Mieszkanie Kraków Dębniki, Orawska
- Kraków Małopolskie
- Cena: 725 000 PLN