Opis
Na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ulicy Długa 48, w odległość 900 metrów od Rynku Głównego. Mieszkanie składa się z sypialni z łóżkiem, szafą, TV 32 cale i biurkiem, salonu z aneksem kuchennym, TV 42 cal i sofą z funkcją spania, oraz łazienki z prysznicem. Kuchnia jest w pełni wyposażona w niezbędne sprzęty AGD (lodówka, płyta indukcyjna, okap) oraz szafki do przechowywania -Mieszkanie w pełni umeblowane - gotowe do zamieszkania od zaraz.
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 45 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Kamienica
Piętro : 4 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 1924
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 678 000 zł / 15067 zł/m2
Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Polecane ogłoszenia

W pełni umeblowane, własny basen, …
- Dubaj
- Cena: 2 501 400 PLN

Mieszkanie do wynajęcia Olsztyn Dw…
- Olsztyn Warmińsko-mazurskie
- Cena: 2 000 PLN

Mieszkanie na sprzedaż niemcy
- Ulm
- Cena: 560 000 EUR
Inne ogłoszenia

Vefarastræti 44, Mosfellsbær
- Mosfellsbær
- Cena: Nie podano

Dąb, mieszkanie po generalnym remo…
- Katowice Śląskie
- Cena: 1 700 PLN

Działka leśna Warszawa Wesoła
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 345 125 PLN