Kraków-Prokocim-Ściegiennego - ładne 3-pokojowe na 6-piętrze
810 000 PLN
Kraków , Małopolskie
Opis
Biuro nieruchomosci-INWEST- oferuje
mieszkanie 3-pokojkowe połozone przy ul. Ściegiennego
-cicha spokojna okolica -z ładnym widokiem na Park Jerzmanowskich
duzy przedpokój , pokoje ustawne - balkon w dużym pokoju
przynależna piwnica około 10 m2
opłaty - ~ 660 zł.- / co+ciepła woda +śmieci /
cena 810 000
biuro -INWEST nieruchomości Kraków Jerzmanowskiego 14 paw 1
514
- pokaż numer telefonu -
- 505 80 40 34
Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej ogłoszeń
www.inwest-nieruchomosci.pl
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 68 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje
Zabudowa: Blok
Piętro : 6 piętro
Liczba pięter: Wieżowiec
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 1980
Stan: Do odświeżenia
Forma kuchni: Oddzielna
Sprzedaż: Pośrednik
Inf. dodatkowe: Piwnica
Cena: 810 000 zł / 11912 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzó…
- Kraków Małopolskie
- Cena: 948 000 PLN

Dąb, mieszkanie po generalnym remo…
- Katowice Śląskie
- Cena: 1 700 PLN

Pierwszy ustny przetarg nieogranic…
- Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
- Cena: 286 300 PLN
Inne ogłoszenia

Zakopane widokowa działka z pozwol…
- Zakopane Małopolskie
- Cena: 650 000 PLN

W pełni umeblowane, metro ! DANUBE…
- Dubaj
- Cena: 1 580 700 PLN

Dzianisz gmina Kościelisko dom spr…
- Dzianisz Małopolskie
- Cena: 1 595 000 PLN