Opis
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o bardzo wysokim standardzie na Bliskiej Woli.
Komfortowy apartament w bardzo wysokim standardzie w pełni umeblowany i wyposażony, klimatyzowany zaprojektowany przez najlepszych architektów wnętrz.
To niezwykle prestiżowy kompleks apartamentowców, fantastycznie skomunikowany z innymi dzielnicami, z przystankami autobusowymi tuż pod budynkiem, fantastyczne połączenie z Centrum Warszawy (kilkanaście minut). Duża ilość punktów handlowo-usługowych. Blisko do Parków Sowińskiego i Szymańskiego - świetne miejsca wypoczynkowe i rekreacyjne. Dookoła ścieżki rowerowe, place zabaw.
Lokal o pow. całkowitej 32,07 m2 wraz z balkonem 8,28 m2, usytuowany jest na 10 piętrze. Idealne miejsce do zamieszkania jak i pod inwestycję.
Całodobowa ochrona budynku zapewnia bezpieczeństwo i spokój mieszkańców.
Serdecznie zapraszam do prezentacji nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie.
Dla Państwa wygody odbieramy telefony od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, w sobotę 10:00 do 14:00.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze na Marinie Mokotów od poniedziałku do piątku w godz.od 10:00 do 19:00, w sobotę 10:00 do 14:00
*** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia wiec będziemy wdzięczni jeśli polecą nas Państwo Swoim znajomym i przyjaciołom ***
Numer oferty: HH-MS-
870
- pokaż numer telefonu -
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 32 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Blok
Piętro : 10 piętro
Liczba pięter: Wieżowiec
Rynek: Wtórny
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 650 000 zł / 20313 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Pierwszy ustny przetarg nieogranic…
- Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
- Cena: 286 300 PLN

Mieszkanie Opole
- Opole Opolskie
- Cena: 1 300 PLN

Uzbrojona Działka Budowlana w otul…
- Wola Kamieńska, gmina Iława Warmińsko-mazurskie
- Cena: 350 000 PLN
Inne ogłoszenia

Apartament premium z potencjałem
- Koszalin Zachodniopomorskie
- Cena: 699 000 PLN

Super nowoczesne mieszkanie w Byto…
- Bytom Śląskie
- Cena: 349 000 PLN

Vefarastræti 44, Mosfellsbær
- Mosfellsbær
- Cena: Nie podano