Wróć z powrotem

Dom Chorzów Chorzów Batory, Armii Krajowej

1 590 000 PLN

Chorzów , Śląskie

Opis

Na sprzedaż Kamienica w Chorzowie 

Kamienica położona w dobrze skomunikowanej części miasta. 

W obiekcie znajduje się 10 mieszkań ( na dzień dzisiejszy 9 jest wynajętych )

Obiekt,  jest cały czas modernizowany oraz prowadzone  na bieżąco są prace remontowe.  

Wszystkie mieszkania mają osobne pod liczniki prądu oraz niezależne piece gazowe. 

Kamienica  to doskonała lokata kapitału oraz inwestycja 

Przemysław Dudek 

Keller Williams Silesia 

519
- pokaż numer telefonu -

Numer oferty: DS/KW569474

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Domy / Sprzedaż
Powierzchnia: 600 m2
Liczba pokoi: 5 i więcej pokoi
Pow. działki: 531 m2
Rynek: Wtórny
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 1 590 000 zł / 2650 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Keller Williams Poland
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Keller Williams Poland
Cena: 1 590 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Pierwszy ustny przetarg nieogranic…

  • Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 286 300 PLN
themesberg office

Apartament - nowa inwestycja Milicz

  • Dolnośląskie
  • Cena: 420 000 PLN
themesberg office

Kawalerka Gdańsk Śródmieście

  • Gdańsk Pomorskie
  • Cena: 1 950 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

wynajem | 2 pokoje | Warszawa - Oc…

  • Warszawa Mazowieckie
  • Cena: 4 500 PLN
themesberg office

Nowe mieszkanie

  • Łódź Łódzkie
  • Cena: 2 300 PLN
themesberg office

3.pok 53 m nowe, wykończone, Wrocł…

  • Wrocław Dolnośląskie
  • Cena: 720 000 PLN