Wróć z powrotem

Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Kazubów

530 000 PLN

Warszawa , Mazowieckie

Opis

Hampton Home oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 z windą. 

Mieszkanie składa się z:

- dwóch oddzielnych pokoi, 

- oddzielnej, widnej kuchni,

- łazienki,

- przedpokoju,

- balkonu

- do mieszkania przynależy piwnica 

Do mieszkania również przynależy pomieszczenie użytkowe o wielkości 7m2 usytuowane na 8 piętrze ( doprowadzony jest prąd). Pomieszczenie płatne 35,00 zł miesięcznie.

Blisko do  linii M2, autobusów oraz linii tramwajowej.

W niedalekiej odległości Uczelnia WAT

Dla Państwa wygody odbieramy telefony od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, w sobotę 10:00 do 14:00.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze na Marinie Mokotów od poniedziałku do piątku w godz.od 10:00 do 19:00, w sobotę 10:00 do 14:00

*** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia wiec będziemy wdzięczni jeśli polecą nas Państwo Swoim znajomym i przyjaciołom ***

Numer oferty: HH-MS-
381
- pokaż numer telefonu -

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 33 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Blok
Piętro : 7 piętro
Liczba pięter: Wieżowiec
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 1985
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 530 000 zł / 16061 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 530 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

ONE RESIDENCE by Ginco Properties

  • Dubaj
  • Cena: 1 433 800 PLN
themesberg office

Sprzedaż działka budowlana

  • Dolnośląskie
  • Cena: 159 000 PLN
themesberg office

Działka budowlana Pogwizdów gm. Bo…

  • Bochnia Małopolskie
  • Cena: 680 000 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

W pełni umeblowane, metro ! DANUBE…

  • Dubaj
  • Cena: 1 580 700 PLN
themesberg office

Hala/Magazyn, 1 620 m², Katowice

  • asdfasd Zachodniopomorskie
  • Cena: 18 500 PLN
themesberg office

Uzbrojona Działka Budowlana w otul…

  • Wola Kamieńska, gmina Iława Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 350 000 PLN