Opis
2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Postępu Mokotów.
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 2- piętrze w 10-piętrowym bloku
wybudowanym w 2013 roku.
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 60,66 m² składa się z przestronnego pokoju
z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz dużego balkonu.
Czynsz administracyjny wynosi obecnie 700 zł
Mieszkanie jest własnościowe.
Do mieszkania przynależy przydzielone miejsce parkingowe w garażu,
które jest wliczone w cenę nieruchomości.
OKOLICA
Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, zaledwie 5 minut
pieszo od Galerii Mokotów. Okolica oferuje liczne udogodnienia oraz
dostęp do komunikacji publicznej. To atrakcyjne miejsce dla osób
poszukujących wygodnego i dobrze skomunikowanego miejsca do życia.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730
- pokaż numer telefonu -
,
530
- pokaż numer telefonu -
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty
handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Podana ulica nieruchomości przy ogłoszeniu ma na celu wskazania
przybliżonej lokalizacji z dużą dokładnością.
Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę
kredytową.
Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość
przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i
wycenę remontu.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM
(asaricrm.com)
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 60 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Zabudowa: Apartamentowiec
Tech. budowy: Inne
Piętro : 2 piętro
Liczba pięter: Wieżowiec
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 2013
Sprzedaż: Pośrednik
Inf. dodatkowe: Balkon
Cena: 1 039 000 zł / 17317 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Zakopane ul Bulwary Słowackiego
- Zakopane Małopolskie
- Cena: 895 000 PLN

W pełni umeblowane, własny basen, …
- Dubaj
- Cena: 2 501 400 PLN

Domek na drzewie- prężnie działają…
- Białystok Podlaskie
- Cena: 419 000 PLN
Inne ogłoszenia

Designerski dom 163 m2 | Michałowi…
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 1 850 000 PLN

Zakopane ul Bulwary Słowackiego
- Zakopane Małopolskie
- Cena: 895 000 PLN

Mieszkanie Gdańsk Przymorze, Jagie…
- Gdańsk Pomorskie
- Cena: 550 000 PLN