Wróć z powrotem

Warszawa/Targówek/67m2, 4 pokoje.

749 000 PLN

Warszawa , Mazowieckie

Opis

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 67m2 na zadbanym zielonym osiedlu na Bródnie przy ul. Syrokomli. Bardzo komfortowe, ciche i słoneczne mieszkanie na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 80 tych. Mieszkanie dwustronne 4 pokojowe, kuchnia osobno, łazienka z wanną, osobne WC. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Miejsca parkingowe na pod blokiem.

Spokojna okolica charakteryzująca się doskonałą infrastrukturą. W najbliższej okolicy sklepy osiedlowe Biedronka, Żabka, przystanki autobusowe i tramwajowe przy Rembielińskiej. Metro Bródno 10 min. spacerkiem. Bliskie sąsiedztwo Parku Bródnowskiego.

Kontakt bezpośredni
730
- pokaż numer telefonu -

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 67 m2
Liczba pokoi: 4 pokoje
Zabudowa: Blok
Piętro : 2 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Wtórny
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 749 000 zł / 11179 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 749 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

ONE RESIDENCE by Ginco Properties

  • Dubaj
  • Cena: 1 433 800 PLN
themesberg office

110m2 moderna k. Galerii Katowicki…

  • Katowice - Śródmieście Śląskie
  • Cena: 700 000 PLN
themesberg office

Działka leśna Warszawa Wesoła

  • Warszawa Mazowieckie
  • Cena: 345 125 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Hala/Magazyn, 1 620 m², Katowice

  • adf Śląskie
  • Cena: 18 500 PLN
themesberg office

PREMIUM apartament na JVT

  • Dubaj
  • Cena: 2 078 000 PLN
themesberg office

Apartament na skraju Kazimierskieg…

  • Puławy Lubelskie
  • Cena: 715 000 PLN