Opis
Sprzedam dom rodzinny 160 m
Dom posiada 6 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki, garaż i przestronny ogród.
Dom mieści się na dzielnicy Stary Chełm, w spokojnej dzielnicy niedaleko centrum Gdańska.
Więcej informacji pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Domy / Sprzedaż
Powierzchnia: 160 m2
Liczba pokoi: 5 i więcej pokoi
Pow. działki: 600 m2
Rynek: Wtórny
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 1 800 000 zł / 11250 zł/m2
Ulica: Stoczniowców 27
Informacje kontaktowe
Sprzedający: Joanna
Polecane ogłoszenia

Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzó…
- Kraków Małopolskie
- Cena: 948 000 PLN

WYNAJEM | apartament| al. Wilanows…
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 12 000 PLN

Działka budowlana Ćmińsk gm. Miedz…
- Świętokrzyskie
- Cena: 120 000 PLN
Inne ogłoszenia

Mieszkanie do wynajęcia Olsztyn Dw…
- Olsztyn Warmińsko-mazurskie
- Cena: 2 000 PLN

Działka budowlana Ćmińsk gm. Miedz…
- Świętokrzyskie
- Cena: 120 000 PLN

Dąb, mieszkanie po generalnym remo…
- Katowice Śląskie
- Cena: 1 700 PLN