Wróć z powrotem

Działka wielorodzinna w Oświęcimiu

550 000 PLN

Oświęcim , Małopolskie

Opis

Właściciel sprzeda działkę inwestycyjną w centrum Oświęcimia - ul. Wysoka, 5, 34 ara. Działka leży w terenach A17 MW-U tereny zabudowy wielorodzinnej z równoważną zabudową usługową oraz A14 ZP tereny zieleni urządzonej. Zgodnie z mpzp na działce może powstać budynek wielorodzinny, 4 – kondygnacyjny, z garażem podziemnym, 807 m2 PUM-u. Działka z wydanymi warunkami technicznymi na media. 164/1, 2166, 165/2

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 534 m2
Rodzaj działki: Inwestycyjna
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 550 000 zł / 1030 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Sylwia
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Sylwia
Cena: 550 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Dzianisz gmina Kościelisko dom spr…

  • Dzianisz Małopolskie
  • Cena: 1 595 000 PLN
themesberg office

2 pokoje w świetnej lokalizacji Gd…

  • Gdańsk Pomorskie
  • Cena: 3 000 PLN
themesberg office

WYNAJEM | apartament| al. Wilanows…

  • Warszawa Mazowieckie
  • Cena: 12 000 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Działka budowlana Ćmińsk gm. Miedz…

  • Świętokrzyskie
  • Cena: 120 000 PLN
themesberg office

Apartament na skraju Kazimierskieg…

  • Puławy Lubelskie
  • Cena: 715 000 PLN
themesberg office

PREMIUM apartament na JVT

  • Dubaj
  • Cena: 2 078 000 PLN